Kierowca C 2700-2900 euro na rękę solówka, darmowe zakwaterowanie, wolne weekendy
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca bezpośrednio w Hamburgu
  • Zestaw: solówka chłodnia 16-18 ton z windą rozładunkową
  • Dostawy żywności do klientów
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Wolne popołudnia
  • Kilkudniowe wprowadzenie w pracę z doświadczonym kierowcą
  • Codzienny powrót do bezpłatnego zakwaterowania
  • Firma jest renomowanym hurtowym dostawcą żywności

WYMAGANIA:
  • Prawa jazdy kategorii C z kodem 95, kartę kierowcy
  • Podstawowej znajomości niemieckiego

OFERUJEMY:
  • Stabilną pensję 2700-2900€ na rękę
  • Zaliczki do pobrania już po tygodniu pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Niemieckie świadczenia socjalne: dodatek na dziecko 250€ - Kindergeld, ubezpieczenie i składki emerytalne
  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy (przetłumaczoną na polski)
  • Pomoc dedykowanego opiekuna przez cały okres zatrudnienia
  • Darmowy nocleg lub dodatek finansowy do własnego zakwaterowania
  • Premię 500€ za polecenie nowego pracownika
  • SZYBKI WYJAZD DO PRACY

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584