Kierowca C, 2180/2430 Euro na rękę, Solo, bez języka, STAŁE TRASY, prosta praca, Berlin
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Dla naszego klienta, stale rozwijającej się firmy niemieckiej poszukujemy:Kierowców z kategorią C

KLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie 2180/2430 Euro na rękę
  •  Pracę w polskojęzycznym środowisku
  •  Pracę blisko granicy
  •  Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO u niemieckiego klienta
  •   Pełen pakiet świadczeń socjalnych (Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne, składka emerytalna)

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się bezpośrednio w Berlinie
  • Solówka 12t. z windą załadunkową
  • Przewóz poczty i paczek DHL
  • Stałe trasy i klienci
  • Wdrożenie po polsku przez doświadczonego pracownika
  • Praca od 05:00 do 15:00

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii C z kodem 95, karta kierowcy
  • Minimum widziani początkujący kierowcy!
  • Znajomość języka NIE jest wymagana!

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 851
19 087