Kierowca C 2155-2355 EURO na rękę, DREZNO, solówka, blisko polskiej granicy, wokół komina
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
19. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Opis oferty:

  • Praca w Dreźnie
  • Zestaw – solówka 7,5t lub 12t
  • Praca TYLKO 5 dni w tygodniu
  • Trasy wokół komina
  • Transport opon i kół

WYMAGANIA: Oczekujemy:
  • Prawo jazdy kategorii C
  • Karta kierowcy
  • Doświadczenia ogólnego na kat C.
  • Sprawności fizycznej
  • Dobrej znajomości niemieckiego

OFERUJEMY: Oferujemy:
  • Wynagrodzenie między 2155-2355 euro netto (na rękę)
  • Możliwość pobierania zaliczek
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Umowę do podpisania wysyłamy zawsze przez wyjazdem
  • Opiekę i wsparcie koordynatora mówiącego po polsku
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Praca od zaraz!

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

91 008
16 699