Kierowca C, 2145/2395 Euro na rękę, Solo, bez języka, STAŁE TRASY, zakwaterowanie, Drezno
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Dungito Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

Dla naszego niemieckiego klienta, stale rozwijającej się firmy niemieckiej poszukujemy:Kierowców z kategorią C

KLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie od 2145/2395 Euro na rękę
  • Pracę w polskojęzycznym środowisku
  • Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie
  • Pracę blisko granicy
  • Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO u niemieckiego klienta
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych (Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne, składka emerytalna)

OPIS OFERTY:

  • Baza firmy znajduje się w okolicach Drezna
  • Solówka od 12t do 16t.
  • Przewóz towarów paletowanych
  • Stałe trasy i klienci
  • Wdrożenie po polsku przez doświadczonego pracownika
  • Praca od poniedziałku do piątku od 6 do 16

OCZEKUJEMY:

  • Prawo jazdy kategorii C z kodem 95, karta kierowcy
  • Minimum rocznego doświadczenia w kategorii C
  • ADR podstawowe są mile widziane!
  • Minimalnej znajomości języka niemieckiego

OFERUJEMY:

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

116 108
21 116