KIEROWCA C + E
  • Rzezawa
Rzezawa, Rzezawa, małopolskie, Polska
Molle Group Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Spółka Molle Group zatrudni kierowcę z uprawnieniami na kategorię C+E Stałe trasy po kraju, jedna stała trasa do Niemiec.Wysokie zarobki - atrakcyjna stawka godzinowa.MOLLE to skonsolidowana rzeczywistość produkcyjna, Spółka powstała w 2019 roku i specjalizuje się w recyklingu oraz produkcji re-granulatów z tworzyw sztucznych na bazie polichlorku winylu. W rzeczywistości, zespół który ją komponuje szczyci się ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży tworzyw i produkcji re-granulatów PVC jak również dokładną znajomością ,,mądrego i bezpiecznego” recyklingu. MOLLE poza działalnością krajową jest również obecna ze swoimi produktami i kontaktami w całej Europie, głównie na rynku Niemieckim, a także w krajach Morza Śródziemnego takich jak Afryka Północna, Turcja oraz rynek Azjatycki m.in Tajwan czy Pakistan.MOLLE posiada własny Know – How Techniczne / Produkcyjne , pochodzące z wielu lat współpracy i doświadczenia z głównymi dostawcami technologii i przetwórstwa z branży. Stawiamy na jakość i obsługę na najwyższym możliwie wypracowanym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby produkt finalny był zawsze bezpieczny i najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy - MOLLE GROUP

Obowiązki

  • - przewożenie towarów na wyznaczonych trasach
  • - przestrzeganie terminowości realizowanych tras
  • - dbanie o stan techniczny pojazdu i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • - odpowiednie zabezpieczenie przewożonego towaru
  • - optymalne planowanie przerw w pracy
  • - sprawowanie nadzoru, a czasem także wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i rozładunkiem towarów

Wymagania

  • - 2-letnie doświadczenie zawodowe w charakterze kierowcy kategorii C+E
  • - ważne prawo jazdy kategorii C + E oraz Świadectwo Kwalifikacji Zawodowej
  • - ważną Karta Kierowcy
  • - dyspozycyjność, uczciwość
  • - samodzielność
  • - znajomość przepisów w zakresie czasu pracy kierowców

Oferujemy

  • - atrakcyjne zarobki
  • - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę od chwili zatrudnienia
  • - pracę w młodym prężnym zespole kolegów i koleżanek który zawsze służy pomocą i wsparciem
  • - spotkania integracyjne
  • - premię oraz paczki na święta
  • - udział w wydarzeniach kulturalnych
  • - zaplecze socjalne
  • - niezbędne narzędzia do pracy, jazdę zadbanymi pojazdami
  • - pracę w przyjaznej atmosferze

  • Proszę o dodanie treści klauzuli:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres lub na adres:
  • Molle Group Sp. z o.o. Sp. k.
  • ul. Przemysłowa 61
  • 32-765 Rzezwa
  • kom./mobile: + 48 732 789 551
  • Aplikując wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Molle Group Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rzezawie, ul. Przemysłowa 61, danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) są przetwarzane na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przetwarzanie dodatkowych danych , prosimy o nieumieszczanie ich w swoich dokumentach. Mogą Państwo cofnąć w każdym momencie zgodę na przetwarzanie danych, wysyłając e-mail na adres: Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Molle Group Sp. z o.o. Sp. k. przed cofnięciem zgody.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Rzezawa
  • Kierowca Rzezawa
  • Rzezawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190