Kierowca busa - transport krajowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
GOOD TRANS LOGISTIC sp. z o.o.
28. 9. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • miejsce wykonywanej pracy: cała Polska
  • 5 dni w trasie, weekend oraz święta w domu - trasy po kraju

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdu bus z plandeką do 3,5t
  • miejsce zamieszkania: Kraków lub okolice
  • prawo jazdy: kat. B
  • sumienność wykonywanej pracy
  • uczciwość
  • kultura osobista
  • dbanie o powierzony sprzęt

To oferujemy

  • • system płatności: 230 zł/dzień, umowa zlecenie na początek współpracy a później po 1 miesiącu umowa o pracę lub 330 zł netto/dzień na własnej działalności
  • • opiekę spedytora
  • • niezbędne przedmioty do wykonywania pracy

O nas

Stabilna firma transportowo-spedycyjna istniejąca od 2013r. z siedzibą w Krakowie poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy w ruchu krajowym.

  • Praca Kraków
  • Kurier (transport) Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116