Kierowca busa kat. B do 3,5 DMC - transport międzynarodowy
  • Lębork
Lębork, Lębork, Pomeranian Voivodeship, Polska
Mirosław Onasz
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Lębork

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Przewóz towarów po krajach Unii Europejskiej

Kraje to:

Niemcy, Włochy, Francja, Austria, Dania, Benelux

Praca w systemie: 3 tygodnie „w trasie” – 1 tydzień „w domu”

Mozna tez 4/1 lub wyjątki 2/1 (święta/ zaplanowane wyjazdy itd)

Oferujemy:

współpracę od dzisiaj

możliwość przyuczenia niedoświadczonej osoby do zawodu kierowcy

współpracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie

niezbędne narzędzia pracy w tym telefon i nawigację TomTom

Pojazd:

Renault Master 2,3 dci, 170 KM, rocznik 2022

Zabudowa aluminiowa, plandeka,

Skrzynia załadunkowa - 10 euro palet

Kabina sypialniana – Lamico XXL (spanie nad kabiną )

Możliwości współpracy:

zatrudnienie B2B

(współpraca w oparciu o własną działalność gospodarczą)

wynagrodzenie 270 zł netto/dzień --> dla kierowców w okresie próbnym oraz mniej doświadczonych

Podatki oraz księgowa opłacane przez nas jest to kwota już na rękę.

Zatrudnimy również kierowców z Ukrainy

Wymagania dla kierowcy w Ukrainy:

roczne doświadczenie w pracy jako kierowca międzynarodowy na pojazdach do 3,5 tony DMC

konieczna znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym

posiadanie pobytu stałego lub czasowego w Polsce z pozwoleniem na pracę

ZADZWOŃ +48 501 608 801 lub wyślij SMS "PRACA" na ten sam numer telefonu. Oddzwonimy !

Nasze wymagania

Wymagania:

prawo jazdy kat. B

punktualność i odpowiedzialność

komunikatywność i dyspozycyjność

zaangażowanie w pracy

obowiązek skompletowania dokumentacji personalnej

  • Praca Lębork
  • Kat Lębork
  • Kierowca Lębork
  • Lębork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848