Kierowca busa kat. B
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-TRANSPORTOWE STANECCY STANECKA AGATA
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Firma transportowa poszukuje kierowcy pojazdu dostawczego typu blaszak kategoria B.
  • Do zadań kierowcy należeć będzie odpowiednie zabezpieczenie towaru, czasem jego załadunek i rozładunek.
  • Praca w systemie mieszanym tj. Polska i UE, wyjazdy po Europie krótkie lub dłuższe maksymalnie 4-7 dni.W przypadku konieczności noclegu gwarantujemy hotel.

Nasze wymagania

  • sumienność
  • punktualność
  • zaangażowanie w pracę
  • doświadczenie w kierowaniu busami niezbędne
  • bardzo proszę o przesłanie CV bez którego nie będziemy w stanie przeanalizować Państwa kandydatury

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 220 zł po Polsce,
  • 300zl zagraniczna samemu po Europie
  • W razie potrzeby na trasie noclegi w hotelach

O nas

Transport palet, motorów, kartonów, mebli mix

  • Praca Bydgoszcz
  • Kierowca Bydgoszcz
  • Kat Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667