Kierowca betonomieszarki
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
THOMAS BETON Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialna jazda samochodem ciężarowym - betonomieszarką
  • Sumienność, odpowiedzialność, dyspozycyjność
  • Pasja pracy na wskazanym sprzęcie
  • Dbanie o powierzony sprzęt
  • Profesjonalna obsługa klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym
  • Kompetencja
  • Samodzielność i doświadczenie
  • Prawo jazdy kat C. uprawniające do obsługi samochodów ciężarowych
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do świadczonej pracy
  • Dobre warunki pracy w miłej atmosferze
  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca na terenie Gdańska i okolic

O nas

Thomas Beton Sp. z o.o. należąca do międzynarodowej Grupy Thomas Concrete Group poszukuje do wytwórni betonu w Gdańsku w woj. pomorskim od zaraz wykwalifikowanego kierowcy betonomieszarki.

Przyjmujemy dokumenty wyłącznie z oświadczeniem:Oświadczam, iż wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby rekrutacji w Thomas Beton Sp. z o.o. , KRS 0000019018, na stanowisko kierowca betonomieszarki oraz oświadczam, że mam świadomość prawa do dostępu do treści moich danych osobowych i możliwości ich poprawiania, a także prawa do odwołania niniejszej zgody w każdym czasie. Podpis

  • Praca Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838