KIEROWCA Betonomieszarki ( gruszki ) / Kierowca kat. C+E
  • Ogrodzieniec
Ogrodzieniec
Betoniarnia Kaczmarek
28. 9. 2024

BETONIARNIA KACZMAREK poszukuje pracowników na stanowisko: Kierowca betonomieszarki (gruszki) oraz kierowców kat. C+E

Obszar działania: Obszar Zawiercia i okolic.

Główne zadania:
Transport i wyładunek betonu do klienta (gruszka)
Transport prefabrykatów betonowych (C+E)
Bieżące utrzymanie powierzonego pojazdu w sprawności;
Inne zadanie powierzone w trakcie realizacji zleceń;

Wymagania:
Mile widziane wykształcenie mechaniczne lub techniczne;
Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowcy;
Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii C lub C+E;
Dyspozycyjność i komunikatywność

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych uprawnień oraz umiejętności
Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
System premiowy.
Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.
Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
Praca na miejscu, codzienne powroty do domu

Zainteresowanych prosimy przesłanie CV lub kontakt pod numerem telefonu
KONTAKT : 6O8 121 86O

Szczegóły trybu pracy oraz wynagrodzenia do uzgodnienia na spotkaniu.

  • Praca Ogrodzieniec
  • Kierowca Ogrodzieniec
  • Kat Ogrodzieniec
  • Ogrodzieniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291