Kierowca
  • Warszawa
Kierowca
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ZUS
19. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

3347868

Obowiązki

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku kierowcy należy m.in.:

- zapewnienie obsługi transportowej zgodnie z zapotrzebowaniem wskazanym przezdyspozytora,

- obsługiwanie pojazdów samochodowych oraz rozliczanie wykonania zleceń wyjazdów na kartach drogowych,

- utrzymywanie pojazdów samochodowych, w tym m.in. utrzymywanie czystości, przekazywanie ich do przeglądów technicznych i napraw,

- wykonywanie zadań przewidzianych dla użytkowników końcowych w zakresie systemu SAP Modułu Zarządzania Flotą Samochodową (ZFL),

- zapewnienie załadunku i rozładunku pojazdów oraz pomoc w tym zakresie dla osób podróżujących, o ile zachodzi taka potrzeba,

- utrzymuje porządek w obiektach i przyległych do niego terenach oraz wykonuje prace fizyczne w tym zakresie

- realizuje wyznaczone prace pomocnicze a w szczególności dotyczące rozładunku, załadunku, przenoszenia oraz przewożenia majątku.

Wymagania

Niezbędne:

- wykształcenie poniżej średniego

- minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze prowadzenia pojazdu służbowego

- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- wykształcenie średnie (ogólne, kierowca, mechanik samochodowy, roboty remontowo-budowlane)

- minimum 1 rok pracy zawodowej związanej z prowadzeniem pojazdu

Jeśli jesteś osobą:

- zorientowaną na cel i jakość,

- komunikatywną,

- współpracującą,

- elastyczną,

- nastawioną na rozwój

TO ZACHĘCAMY DO PRZESŁANIA DOKUMENTÓW.

Wymagane dokumenty:

- CV,

- list motywacyjny ze wskazaniem stanowiska pracy, o które ubiega się kandydat,

- dokumenty potwierdzające wykształcenie,

- dokumenty potwierdzające posiadanie prawa jazdy.