Kierowca autotransportera z kategorią prawa jazdy C+E
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, Silesian Voivodeship, Polska
BERTANI POLAND sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Jesteśmy międzynarodową firmą transportową specjalizującą się w przewozie samochodów. Transportujemy pojazdy na terenie Europy Środkowej. Różnorodność systemu pracy. System pracy w pełnym wymiarze miesięcznym (zjazdy na bazę co dwa tygodnie) lub 3/ 1 lub 2/2.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • świadectwo kwalifikacji
  • karta kierowcy
  • aktualne orzeczenie lekarskie i psychologiczne

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + nadgodziny+ premie w zależności od osiągnięć 12.000- 14.000 zł w wymiarze pełnego miesiąca pracy
  • wynagrodzenie zasadnicze + nadgodziny+ premie w zależności od osiągnięć 9.000- 10.000 zł w systemie 3/1 (3 tygodnie w trasie i tydzień wolego)
  • wynagrodzenie zasadnicze + nadgodziny+ premie w zależności od osiągnięć 6.000- 7000 zł w systemie 2/2 (2 tygodnie w trasie 2 tygodnie wolne)
  • profesjonalne 2 tyg. szkolenie w ramach pracy w siedzibie firmy Bertani Poland w Bieruniu
  • pracę w Europie Zachodniej i Środkowej (Polska, Włochy, Niemcy, Belgia, Francja, Holandia, Szwajcaria, Austria, Czechy)
  • stałe trasy oparte na kontraktach
  • pracę w profesjonalnym zespole logistycznym
  • pakiet socjalny

  • Praca Bieruń
  • Kierowca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584