Kierowca autotransportera
  • Wisznice
kierowca autotransportera
Wisznice, Wisznice, Lubelskie, Polska
PIOTRANS
10. 5. 2024

ZATRUDNIĘ KIEROWCĘ AUTOTRANSPORTERA C+E ( TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY )
Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem na rynku transportu samochodów . Cechuje nas dbałość o naszych pracowników oraz tabor.
Zatrudnimy kierowcę autotransportera w transporcie międzynarodowym :
Obowiązki i zadania :
- trasy dalekobieżne w przewozach międzynarodowych Polska - UE
- prowadzenie zestawu typu autotransporter
- przewóz samochodów nowych i używanych
- system pracy do ustalenia
Wymagania :
- prawo jazdy C+E z kodem 95
- karta kierowcy
- doświadczenie jako kierowca na samochodach ciężarowych
- mile widziane doświadczenie na autotransporterach
- ewentualnie nauczymy obsługi i załadunku autotransportera
Oferujemy :
- umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
- wysokie zarobki
- miłą atmosferę pracy
- posiadamy własne zaplecze serwisowe

  • Praca Wisznice
  • Kierowca Wisznice
  • Wisznice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246