Kierowca autobusu w Komunikacji Miejskiej
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Mobilis Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Jako członek teamu Mobilis będziesz:
  • Prowadzić nowoczesny, klimatyzowany autobus zgodnie z rozkładem jazdy
  • Dbać o bezpieczeństwo swoich pasażerów
  • Pracować według wcześniej ustalonego grafiku, na który masz wpływ

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii D i kurs kwalifikacji (kod 95)
  • Zaświadczenie o niekaralności

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen lub część etatu
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb
  • Szkolenie z topografii miasta oraz cykliczne szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje
  • Darmowy, wygodny i estetyczny strój kierowcy
  • Pomoc w zakwaterowaniu, jeśli będziesz jej potrzebować
  • Możliwość awansu
  • Premie miesięczne i możliwość pracy w nadgodzinach - płatne 100%

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Dogodna lokalizacja:

  • 20 minut do centrum,
  • 3 minuty do najbliższej stacji kolejowej (pociąg w ramach darmowego biletu),
  • System autobusów pracowniczych, które dowiozą Cię do pracy.

Dodatkowo zyskujesz:

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość skorzystania z benefitów takich jak: extra pieniądze na wypoczynek i święta, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Darmową Warszawską kartę Miejską na I oraz II strefę
  • Możliwość wypoczynku wraz z rodziną w naszym ośrodku wypoczynkowym na Mazurach

Ważne, z kim pracujesz! Dlatego dołącz do teamu Mobilis i sprawdź naszą ofertę.

Dołącz do nas na stanowisko Kierowcy autobusu

Nasza zajezdnia: Warszawa, ul. Posag 7 Panien 8 (Ursus).

  • Praca Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851