Kierowca Autobusu kat. D - Holandia
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Office People
23. 7. 2024

Firma Office People obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
KIEROWCA AUTOBUSU
Miejsce pracy: Zeist, Holandia
WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D z kodem 95 (możliwość wyrobienia na koszt firmy)
komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B1)
zaświadczenie o niekaralności
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
przewóz osób autobusem miejskim
OFERUJEMY:
- stawkę uzależnioną od Twojego doświadczenia (16,31 - 22,33 €/h brutto)
- dodatki zmianowe od 115% do 155% (za godziny nocne, soboty, niedziele)
- holenderską umowę o pracę
- premię za nieregularne zmiany (średnio 300€ brutto miesięcznie)
- premię roczną 400€ brutto + 1,15% rzeczywistego rocznego wynagrodzenia brutto
- zwrot kosztów za dojazdy do pracy (dodatek paliwowy)
- 25 dni płatnego urlopu + 17 dni ATV lub 40€ tygodniowo
- pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania, koszt około 130€ tygodniowo
- wsparcie koordynatora
- komplet odzieży roboczej
Praca odbywa się w systemie zmianowym, nieregularnym w przedziale od 32 do 48 godzin tygodniowo.
Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

  • Praca Łódź
  • Kat Łódź
  • Kierowca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536