Kierowca autobusu
  • Tarnow
Tarnów, Tarnow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACYJNE sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako pracownik będziesz:

  • prowadzić nowoczesny, klimatyzowany autobus zgodnie z rozkładem jazdy
  • dbać o bezpieczeństwo swoich pasażerów
  • pracować według wcześniej ustalonego harmonogramu

WYMAGANIA:
  • prawo jazdy kategorii D i kwalifikacja zawodowa- przy spełnieniu określonych warunków istnieje możliwość finansowania - szczegóły podczas rozmowy rekrutacyjnej z kandydatką/kandydatem
  • zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • szkolenie z topografii miasta oraz cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • darmowy, wygodny i estetyczny strój kierowcy
  • pracę w nominalnym czasie pracy
  • pracę w zgranym i zaangażowanym zespole

Dodatkowo zyskujesz:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • pakiet medyczny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Praca Tarnów
  • Kierowca Tarnów Opolski
  • Kierowca Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584