Kierowca autobusów miejskich (finansujemy kurs kat. D!)
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Praca jako kierowca autobusów miejskich w okolicy Utrechtu - Pierwszy miesiąc (płatny) - wdrożenie: szkolenie teoretyczne i praktyczne  - Praca na różne zmiany ustalone według grafiku - Międzynarodowe środowisko pracy
Oferta dla kierowców z uprawnieniami: Kierowca autobusów (D+95)

Wymagania stanowiska
- Chęć do podjęcia pracy w Holandii na okres conajmniej 6 miesięcy - Prawo jazdy kat. B lub kat. C - Doświadczenie jako kierowca kat. B lub kat. C - Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (B1) -> wymagany certyfikat ESOL lub Cambridge (test finansowany przez firmę) - Wysoka kultura osobista -
Chęć pracy na różne i nieregularne zmiany
Oferujemy
- Wynagrodzenie netto na start: 2118 €/miesiąc - Dodatek za nieregularny czas pracy - ok. 240€/tydzień netto - Stawka rośnie z każdym kolejnym rokiem doświadczenia - Finansujemy kurs kat. D w 100%, jeśli ktoś przepracuje 6 miesięcy w Holandii po zdanym egzaminie - Zakwaterowanie zapewnione - ujęte w stawce - pokój 1os. - Darmowe ubezpieczenie zdrowotne - Kontrakt holenderski na 12 miesięcy -> później przejęcie bezpośrednio przez firmę - 23 dni urlopu w ciągu roku

  • Praca Gliwice
  • Kat Gliwice
  • Kierowca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080