Kierowca
  • Gdańsk
Kierowca
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
LULEK sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie pojazdem
  • dbanie o czystość pojazdu wewnątrz i na zewnątrz
  • kontrola wizualna stanu technicznego pojazdu
  • obsługa nawigacji oraz telefonu służbowego

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C oraz kat. D
  • doświadczenie min. rok na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • praca w systemie 3/1, 4/1, 5/1 (ilość dni wolnych może być ustalana indywidulanie)
  • terminowe wynagrodzenia (system tygodniowy)
  • służbowe wyposażenie (telefon, nawigacja, karty paliwowe, odzież BHP, itd.)
  • nocleg w hotelach
  • wyżywienie
  • niskie dzienne dystanse
  • zwrot kosztów za dojazd
  • przed wyjazdem darmowe szkolenie dla osób bez doświadczenia
  • możliwość rozwoju i awansu
  • praca w doświadczonym zespole

O nas

Zostań kierowcą autobusu w naszej mobilnej fabryce czekolady! Ta praca łączy dwie najsłodsze rzeczy na świecie - dzieci i czekoladę.

Proponowany przez nas tryb pracy jest skierowany dla osób nieszablonowych i pragnących rozwijać się na wielu płaszczyznach. Przez trzy z czterech tygodni w miesiącu, wyjeżdżamy w poniedziałek bądź niedzielę (w zależności od rejonu Polski, w którym mamy zajęcia) wracamy w piątek. Kolejny tydzień jest czasem wolnym, przewidzianym na odpoczynek i regenerację.

Kierowca ma za zadanie przeprowadzić autobus w określone miejsca (szkoły, przedszkola), pomóc w przygotowaniach do warsztatów, a po ich zakończeniu, przygotować pojazd do dalszej drogi. Animatorzy prowadzą warsztaty z dziećmi w wieku przedszkolnym, w tym czasie kierowca ma czas dla siebie lub na drobne przygotowania sprzętu do dalszej drogi. Po warsztatach mamy czas na odpoczynek lub poznawanie ciekawych miejsc w polskich miastach i wsiach.

Naszą ideą jest pokazanie zdrowotnych aspektów włączenia czekolady do diety.

Dodatkowe atuty pracy:

-Śpimy w hotelach, w których można wypocząć i często wspólnie skorzystać z basenu, bilarda, kręgli. Jemy na mieście, staramy się wybierać ciekawe kulinarnie restauracje (firma opłaca zarówno nocleg wraz ze śniadaniem, jak i zwraca cenę obiadu)

-Zapewniamy wsparcie w poszukiwaniu drogi oraz wymagających sytuacjach - autobus jedzie pomiędzy warsztatami w asyście samochodu osobowego, łączność krótkofalowa pomiędzy pojazdami.

-Niskie dystanse dzienne (średnio 550 km tygodniowo). Pensja nie jest zależna od ilości przebytych kilometrów.

-Zapewniamy szkolenie wstępne pod nadzorem doświadczonego pracownika.

-Zwracamy koszty za dojazd do pracy

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez LULEK sp. z o.o. z siedzibą w: Władysława IV 7/101, 76-200 Słupsk (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: natalia.pytlak@warsztatyczekoladowe.pl.

  • Praca Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584