Kierowca ADR
  • Sierpc
Gozdowo, Sierpc, Mazowieckie, Polska
Mega Sierpc
20. 8. 2024

Firma Mega Sierpc Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko kierowca-sprzedawca paliw
Opis stanowiska:
Transport paliw
Od kandydatów oczekujemy:
• Prawa jazdy Kat. C+E,
• ADR,
• Zaświadczenia o napełnianiu i opróżnianiu zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych,
• Karty kierowcy,
• Odpowiedzialności.
• Książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Stałą pracę w firmie transportowej,
• Pracę na miejscu,
• Nowoczesny tabor,
• Opiekę medyczną i ubezpieczeniową
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzule:

  • Praca Gozdowo
  • Kierowca Gozdowo
  • Gozdowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584