KIEROWCA (ADG _Warszawa III)Z
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ZUS
11. 9. 2024

3348408

Obowiązki

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku kierowcy należy m.in.:

- zapewnienie obsługi transportowej zgodnie z zapotrzebowaniem wskazanym przez dyspozytora,

- obsługiwanie pojazdów samochodowych oraz rozliczanie wykonania zleceń wyjazdów na kartach drogowych,

- utrzymywanie pojazdów samochodowych, w tym m.in. utrzymywanie czystości, przekazywanie ich do przeglądów technicznych i napraw,

- wykonywanie zadań przewidzianych dla użytkowników końcowych w zakresie systemu SAP Modułu Zarządzania Flotą Samochodową (ZFL),

- zapewnienie załadunku i rozładunku pojazdów oraz pomoc w tym zakresie dla osób podróżujących, o ile zachodzi taka potrzeba

- utrzymuje porządek w obiektach i przyległych do niego terenach oraz wykonuje prace fizyczne w tym zakresie,

- realizuje wyznaczone prace pomocnicze a w szczególności dotyczące rozładunku, załadunku, przenoszenia oraz przewożenia majątku.

Termin, do którego należy składać dokumenty : 18.09.2024 r.

Wymagania

Wymagania formalne określone dla stanowiska pracy:

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie poniżej średniego

- minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze prowadzenia pojazdu służbowego

- prawo jazdy kategoria B

Mile widziane:

- wykształcenie średnie (ogólne, kierowca, mechanik samochodowy, roboty remontowo-budowlane)

- 1 rok pracy związanej z rozliczaniem umów lub obsługą administracyjną

 Wymagania dodatkowe:

- umiejętność radzenia sobie ze stresem w sytuacjach trudnych,

- umiejętność współpracy z innymi,

- rzetelność,

- rozwijanie własnej wiedzy i podnoszenie kwalifikacji,

- umiejętność planowania i organizowania pracy własnej.

Zachęcamy do składania dokumentów.

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny z zaznaczeniem komórki organizacyjnej i stanowiska, o jakie ubiega się kandydat (nr telefonu) oraz miejsca świadczenia pracy,

- CV,

- skan dokumentu potwierdzającego posiadane wykształcenie,

- skan potwierdzający posiadanie prawa jazdy

- skan świadectw pracy dokumentujących staż pracy lub zaświadczenie o zatrudnieniu

zawierające okres zatrudnienia w przypadku pozostawania w stosunku pracy,

Dodatkowe informacje:

- proces rekrutacji obejmować będzie rozmowę kwalifikacyjną i sprawdzenie wiedzy (test),

- poszukujemy 2 pracowników,

- skontaktujemy się telefonicznie tylko z kandydatami spełniającymi wymagania formalne,

- oferty przesłane po terminie nie będą rozpatrywane,

- dokumenty składamy w języku polskim,

 - miejsce świadczenia pracy: ZUS III Oddział Warszawa, ul. Czerniakowska 16, 00-701 Warszawa