Kierowca
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Kierowca
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Grudnik Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

Miejsce pracy: Radzymin (pow. płoński)

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towaru
  • Dostawa towaru do Klientów,
  • Wydawanie towaru z dokumentów WZ.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C,
  • Elektroniczna karta kierowcy,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym.

O nas

Ogólnopolska Firma Handlowa działająca w branży instalacyjno-grzewczej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Kierowca-Magazynier ogłoszonej dnia 20.05.2024 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Kierowca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914