KIEROWCA
  • Gdańsk
KIEROWCA
Gdańsk, Gdańsk, Polska
WORKDEI SP. Z O.O.
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Kierowca-Koordynator

Firma: Workdei (outsourcing personelu)

Miejsce pracy: Gdańsk

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą zajmującą się outsourcingiem pracowników i poszukujemy odpowiedzialnego oraz zorganizowanego kierowcy-koordynatora. Jeśli potrafisz szybko rozwiązywać zadania i jesteś zorientowany na osiąganie wyników, czekamy na Ciebie w naszym zespole!

Obowiązki:

Transportowanie pracowników na różne obiekty na terenie Poznania i okolic, a także delegacje po Polsce i za granicą.

Koordynacja logistyki i planowanie tras w celu zapewnienia terminowego dowozu pracowników.

Zapewnienie pracownikom niezbędnej dokumentacji i instrukcji dotyczących miejsca pracy.

Utrzymywanie kontaktu z biurem i szybkie rozwiązywanie pojawiających się problemów.

Prowadzenie dokumentacji związanej z odbytymi podróżami i wydatkami.

Wymagania stanowiska

  • Prawo jazdy kategorii B,D.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu pojazdów.
  • Odpowiedzialność, punktualność i umiejętność pracy w warunkach wielozadaniowości.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Miejsce pracy: Gdańsk.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wynagrodzenie: omawiane indywidualnie w zależności od zakresu obowiązków.

Jeśli jesteś gotów podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego profesjonalnego zespołu, zadzwoń lub napisz na numer +48 577 188 110.

  • Praca Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183