Kierowca
  • Wrocław
Kierowca
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dorado.pl sp. z o. o.
10. 9. 2024

Firma Dorado jest liderem dystrybucji cateringowej za sprawą niezawodnego serwisu sprzedaży i kompleksowej oferty produktów spożywczych.

W związku z ciągłym rozwojem obecnie poszukujemy pracowników

na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • terminowe dostarczanie produktu do klienta (art. spożywcze – gastronomia)
  • sprawdzenie i bezpieczne dowiezienie ładunku
  • zgłaszanie wszelkich usterek związanych z pojazdem

Oczekujemy:

  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • gotowości do intensywnej pracy
  • dyspozycyjności, sumienności, uczciwości
  • prawo jazdy kat B z kursem na przewóz rzeczy (kat. C mile widziana),

Oferujemy:

  • pracę w zaangażowanym i ambitnym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy, samochód dostawczy)
  • umowę o pracę

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536