Kierowca
  • Tarnowo Podgórne
Kierowca
Tarnowo Podgórne, Tarnowo Podgórne, wielkopolskie, Polska
EURODRUT Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Firma EURODRUT z wieloletnim doświadczeniem na rynku, należy do firm w Polsce dystrybuujących przewody nawojowe do uzwajania silników elektrycznych, transformatorów, cewek i innych elementów indukcyjnych. Oprócz drutów oferujemy również wszelkie komponenty służące budowie lub regeneracji silników.

www.eurodrut.pl

Opis stanowiska

  • Przygotowanie towaru do przewozu/dostawy
  • Przewóz i dostarczenie towaru
  • Rozładunek towaru
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów oraz gotówki

Wymagania

  • Zorganizowanie, sumienność, dokładność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sprawność fizyczna i pozytywne nastawienie
  • Prawo jazdy Kat. B oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Umiejętność prowadzenia busa
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Pracę w renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji
  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny systemem motywacyjny
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, spotkania integracyjne
  • Zapewniamy narzędzia do pracy

  • Praca Tarnowo Podgórne
  • Kierowca Tarnowo Podgórne
  • Tarnowo Podgórne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190