Kierowca
  • Gmina Radzymin
Kierowca
Radzymin, Gmina Radzymin, Masovian Voivodeship, Polska
USŁUGI KURIERSKIE WOJCIECH BOGDANOWICZ
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

Miejsce pracy: Emilianów (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • Doręczenie oraz odbiór przesyłek paczkowych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodu typu bus

To oferujemy

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony.
  • Zarobki płacone 2 razy w tygodniu, zawsze na czas.
  • Prace w zgranym i stałym zespole.
  • Zachęcam do kontaktu telefonicznego 600406878.

O nas

Zatrudnię Kierowcę - Kuriera do DHL Emilianów koło Radzymina ,Praca w fajnym zespole z dobrymi zarobkami w godz. 7.30 - 15.30 , 5 dni w tygodniu na jednym stałym rejonie . Samochód służbowy do obsługi rejonu oraz umowa o pracę . Zapewniam pełne przeszkolenie i przygotowanie do pracy oraz kompletny strój kurierski. Mile widziane doświadczenie w pracy jako kurier , ale nie jest to warunek przyjęcia , szukam na stałe młodej , pracowitej osoby która chce zarobić kasę na poziomie 5 - 5.8 tys. na rękę. Zapraszam do kontaktu 600406878 ,oraz na dzień próbny. Jestem Przewoźnikiem w DHL prawie 20 lat , mam wieloletnich pracowników z którymi można porozmawiać o mnie jako pracodawcy , oraz o warunkach pracy .

  • Praca Radzymin
  • Kierowca Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584