Kierowca
  • Ostrów Mazowiecka
Kierowca
Ostrów Mazowiecka, Ostrów Mazowiecka, Masovian Voivodeship, Polska
Kacprzyk Adam Usługi Transportowe
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów zgodnie z przepisami ruchu drogowego
  • Przewóz towarów na wyznaczone trasy
  • Utrzymanie pojazdu w czystości i jego codzienna kontrola techniczna
  • Wypełnianie dokumentacji związanej z transportem
  • Przestrzeganie harmonogramów i terminowe dostarczanie ładunków

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym po UE
  • Prawo jazdy kat C+E
  • Świadectwo kwalifikacji
  • Cyfrowa karta kierowcy

To oferujemy

  • Samochód scania z naczepą typu firana bądz podkontenerową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie terminowo wypłacane
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

  • Praca Ostrów Mazowiecka
  • Kierowca Ostrów Mazowiecka
  • Ostrów Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584