Kierowca
  • Łańcut
Kierowca
Łańcut, Łańcut, Podkarpackie Voivodeship, Polska
GT GROUP TOMASZEK SP. Z O.O.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

Miejsce pracy: Łańcut

Twój zakres obowiązków

  • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem
  • załadunek i rozładunek towaru
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów

Nasze wymagania

  • aktualne prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych
  • dobra organizacja pracy
  • orientacja w terenie
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w wiodącej firmie z branży AGD/RTV/Multimedia, ciekawe i jednocześnie odpowiedzialne zadania do realizacji, a także przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
  • najlepszą dla Ciebie formę zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie) i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon)

O nas

Ogólnopolska firma GT Group, działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych, realizująca wiele projektów inwestycyjnych, będąca jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży i posiadającej w swojej grupie kapitałowej kilka prężnych spółek zależnych, poszukuje osoby na stanowisko: Kierowca.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o poprawnym nazwaniu plików: imię i nazwisko + Kierowca

  • Praca Łańcut
  • Kierowca Łańcut
  • Łańcut - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584