Kierowca 3,5t - magazynier
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Herbud
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: magazynier – kierowca w oddziale Opolskim przy ulicy Budowlanych 52 . Do podstawowych obowiązków należeć będzie : Bieżąca obsługa magazynu – wydania i przyjęcia na podstawie dokumentów WZ i PZ . Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie ( praca wózkiem widłowym) . Dbanie o porządek i bezpieczeństwo higieny w miejscu pracy . Odbieranie i rozwożenie przesyłek od/do klientów firmy w odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłoszone przez dział sprzedaży oraz obsługi klienta autami dostawczymi do 3,5 t . Aktywna wymiana informacji z innymi działami. Przestrzeganie procedur i procesów obowiązujących w firmie. Odpowiedzialność za wygląd i prawidłową konserwację powierzonego pojazdu. Wykonywanie innych poleceń przełożonego zgodnych z pełnionym stanowiskiem. Oferujemy: Wdrożenie i przygotowanie do objęcia stanowiska pracy. Dołączenie do ambitnego zespołu tworzącego strukturę w oparciu o współpracę i partnerstwo. Umowę o pracę. Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy + dodatek wakacyjny .

Wymagania

 Wymagania: Doświadczenie w prowadzeniu samochodu do 3,5t. prawa jazdy kategorii B , uprawnienia UDT - wózki widłowe. Doświadczenie w pracy na magazynie – prace fizyczne.

  • Praca Opole
  • Magazynier Opole Lubelskie
  • Magazynier Opole
  • Kierowca Opole Lubelskie
  • Kierowca Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914