Kierowca
  • Stargard
Kierowca
Stargard, Stargard, West Pomeranian Voivodeship, Polska
K&M SZACH TAXI sp. z o.o.
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

Miejsce pracy: Stargard

Twój zakres obowiązków

  • - Prowadzenie pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • - Dbanie o stan techniczny i czystość pojazdu
  • - Przewożenie towarów lub pasażerów zgodnie z harmonogramem i zleconymi trasami
  • - Reagowanie na nieprzewidziane sytuacje na drodze i zapewnianie bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Posiadanie polskiego prawo jazdy kat. B min. 2 lata
  • Dyspozycyjność,sumienność, oraz punktualność
  • Gotowośc do pracy zmianowej
  • Działanie w interesie firmy oraz dbanie o jej dobre imię
  • Zaangażowanie
  • Dbałość o wysoką jakość usług
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy własniej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomośc topografii miasta Stargard

To oferujemy

  • Stabilne zarobki
  • Dużą ilośc kursów
  • Pracę w zgranym zespole
  • Pełne wsparcie merytoryczne
  • Możliwośc wynajęcia samochodu
  • Ośmiogodzinny system zmianowy

O nas

K&M Szach Taxi- firma z przeszło 20-letnim stażem w branży Taxi.

Najlepiej prosperująca firma w powiecie Stargardzkim, która ciągle się rozwija i udoskonala swoje usługi.

Zwycięzca w plebiscycie Gk 24 na firmę transportową roku ( 3 miejsce w województwie).

  • Praca Stargard
  • kierowca stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544