Kierowca
  • Kraków
Kierowca
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Raben Logistics Polska
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Mamy drive do rozwoju!

I dlatego jako Raben rozwijamy się nieustannie od niemal 90 lat. Każdego dnia podbijamy europejskie i krajowe drogi. Posiadamy ponad 130 lokalizacji w 14 państwach - i wciąż nam mało! Pewnie dlatego cieszymy się opinią lidera w branży logistycznej. To nie przeszkadza nam przy okazji naprawdę dobrze się bawić - w pracy i poza nią. Dołącz do nas!

Opis stanowiska

  • Realizacja zleceń transportowych,
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy,
  • Dbałość o powierzony ładunek,
  • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów,
  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu,
  • Aktywne uczestnictwo w załadunkach i rozładunkach.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B, C lub C + E, Karta Kierowcy,
  • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty),
  • Kurs na przewóz rzeczy,
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności komunikacji z klientem.

Mile widziane

  • ADR w podstawowym zakresie
  • Badania sanepidowskie.

Oferujemy

  • Terminowy system wynagradzania (podstawa + premia),
  • Stabilne zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę,
  • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, telefon służbowy,
  • Pracę tylko w dni robocze (poniedziałek-piątek),
  • Odzież firmową oraz niezbędną odzież ochronną,
  • Rozbudowany pakiet socjalny: prywatna opieka zdrowotna - Compensa, paczki dla dzieci, upominki okazjonalne, karty rabatowe LOTOS, karty Makro.

  • Praca Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584