KIEROWCA (2:1) C+E W SYSTEMIE ZMIANOWYM W LEHRTE / NIEMCY
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Kruse Spedition GmbH & Co. KG
15. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Kierowca C+E
    • Dystrybucja żywności do sklepów
    • Kontrola dokumentacji przewozowej
    • Kontrola oraz dbanie o powierzony zestaw
    • Pewna obsługa tachografu, nawigacji, smartphona oraz systemu komunikacji (telematik)

WYMAGANIA:
    • prawo jazdy kat. C+E
    • świadectwo kwalifikacji zawodowej kierowcy (kod 95)
    • aktualna karta kierowcy
    • doświadczenie na tandemach

    • podstawy języka niemieckiego
    • zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:
    • umowę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
    • atrakcyjny model wynagrodzenia + pakiet premiowy
    • intensywne przyuczenie, w zależności od doświadczenia kandydata
    • nowoczesny park samochodowy (średnia wieku 2 lata) producentów klasy premium
    • wysokiej jakości ubranie robocze
    • stosowanie się do przepisów dot. czasów pracy i odpoczynku
    • pełna szacunku interakcje w rodzinnym zespole
    • możliwości dalszego szkolenia
    • szkolenia modułowe (kwalifikacji zawodowych); koszty przejmuje Kruse Spedition
    • badania lekarskie niezbędne dla prawa jazdy kategorii C+E
    • zakwaterowanie (płatne przez pracodawcę; kierowca po zmianie zjeżdża na swój pokój)

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 448
20 659