Kierowca
  • Opole
Kierowca
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO OPOLE
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie ciągnikiem rolniczym wraz z osprzętem (walec, równiarka,
  • rozdrabniacz do poboczy i in.) wykonując prace w zakresie bieżącego
  • utrzymania dróg w nadleśnictwie oraz użytkowanie ciągnika i sprzętu
  • technicznego zgodnie z przeznaczeniem,
  • ustawiania parametrów roboczych ciągnika i współpracujących z nim środków
  • technicznych, uwzględniając warunki pracy,
  • drobne naprawy i usuwanie usterek ciągnika i powierzonego sprzętu,
  • pomoc w pracach konserwacyjnych i naprawczych w biurze i innych obiektach
  • nadleśnictwa,
  • w okresie zimowym odśnieżanie dróg leśnych i pomoc przy odśnieżaniu ciągów
  • komunikacyjnych na terenie biura nadleśnictwa, w sezonie wiosennym pomoc przy pracach ciągnikowych na terenie szkółki
  • leśnej,
  • zczegółowy zakres czynności zostanie ustalony po zatrudnienius

Nasze wymagania

  • wyksztalcenie minimum zawodowe,
  • posiadanie prawa jazdy kategorii B i T lub B+E - ( z doświadczeniem),
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do zatrudnienia zgodnie z prowadzonym naborem,
  • brak przeciwwskazań psychologicznych do wykonywania pracy na stanowisku kierowcy,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • robotnik/ kierowca (mechanik) ciągnika w dziale Administracyjno-Gospodarczym,
  • proponowane wynagrodzenie w okresie próbnym: przedział 5 000 – 6000 zł brutto,
  • w zależności od udokumentowanych kwalifikacji i doświadczenia: Pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny lub na czas określony 6 miesięcy, następnie na czas określony 12 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony,
  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku w ramach obowiązujących norm czasu pracy w Nadleśnictwie,
  • system wynagradzania zgodnie z obowiązującymi w Lasach Państwowych przepisami.
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • świadczenia socjalne i zdrowotne (dopłata do wypoczynku, prywatna opieka medyczna Medicover),
  • ekwiwalent za pranie odzieży roboczej,
  • posiłki profilaktyczne w okresie jesienno-zimowym,
  • drewno w naturze lub ekwiwalent pieniężny za drewno,
  • możliwe kwartalne nagrody uznaniowe.

O nas

NADLEŚNICTWO OPOLE

  • Praca Opole
  • Kierowca Opole Lubelskie
  • Kierowca Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045