Kierowca
  • Wrocław
Kierowca
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
31. 8. 2024

P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przejazdy na terenie Wrocławia i okolic.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.C, karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej, uprawnienia HDS - preferowane.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, od poniedziałku do piątku,
  • atrakcyjny pakiet socjalny pakiet socjalny: bony świąteczne, ośrodek wczasowy dla pracowników, karty multisport, pożyczki mieszkaniowe, zabawy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci.

  • Praca Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584