Kierowca
  • Michałowice
Kierowca
Michałowice, Michałowice, Masovian Voivodeship, Polska
TRANSPORT I HANDEL MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH I PRZEMYSŁOWYCH SABINA SZCZODRY
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

Miejsce pracy: Michałowice

Twój zakres obowiązków

  • Witam firma transportowa z długo letnim doświadczeniem Szczodry zatrudni kierowcę Kat. C+E na samochód ciężarowy Marki Mercedes Actros 2018 rok jazda po kraju obsługa browarów dużo powrotów na pusto baza koło Pruszkowa zapraszamy.

Nasze wymagania

  • Witam firma transportowa z długo letnim doświadczeniem Szczodry zatrudni kierowcę Kat. C+E na samochód ciężarowy ciągnik siodłowy Marki Mercedes Actros 2018 rok plus naczepa firanka Berger jazda po kraju obsługa browarów dużo powrotów na pusto baza koło Pruszkowa zapraszamy.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w dobrej atmosferze , wynagrodzenie na czas możliwość wypłat tygodniówki zapraszam wszystko opowiem przez wskazany w ogłoszeniu telefon.

O nas

Witam firma transportowa z długo letnim doświadczeniem Szczodry zatrudni kierowcę Kat. C+E wymagane doświadczenie,karta kierowcy , dyspozycyjność dbanie o powierzony sprzęt.

  • Praca Michałowice
  • Kierowca Michałowice
  • Michałowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567