Kierowca
  • Stargard
Kierowca
Stargard, Stargard, West Pomeranian Voivodeship, Polska
RUN-TRANS WALDEMAR JASKÓLSKI
2. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca

Miejsce pracy: Stargard

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ciężarówki zgodnie z przepisami ruchu drogowego
  • Dostarczanie towarów zgodnie z ustalonymi trasami i harmonogramem
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo towaru podczas transportu
  • Wykonywanie drobnych napraw oraz kontroli technicznych pojazdu
  • Współpraca z magazynami i innymi podmiotami związanych z transportem
  • Utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz pojazdu
  • Zgłaszanie ewentualnych problemów technicznych oraz wypadków drogowych firmie
  • Dokładne prowadzenie dokumentacji związanej z trasą i czasem pracy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy: Kat. C+E
  • Karta kierowcy
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej

To oferujemy

  • Zarobki: 8200-8800 zł netto

  • Praca Stargard
  • kierowca stargard
  • Stargard - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544