Key user ERP
  • Zawiercie
Zawiercie, Zawiercie, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zrozumienie wymagań biznesowych oraz identyfikacja luk między procesami biznesowymi, a systemem QAD,
  • nadzorowanie konfiguracji, utrzymania, integracji i aktualizacji systemów,
  • definiowanie najlepszych i praktycznych rozwiązań systemów biznesowych przy jednoczesnym dążeniu do standaryzacji,
  • moderowanie systemu przy złożonych wymaganiach biznesowych w zakresie łańcucha dostaw, produkcji i zarządzania magazynem,
  • wsparcie użytkowników oraz integracji z innymi systemami biznesowymi,
  • analiza i tworzenie specyfikacji funkcjonalnych,
  • współpraca z deweloperami w celu zapewnienia prawidłowego technicznego wykonania projektów,
  • nadzór wdrożenia nowych modułów lub funkcjonalności, zgodnie ze zmieniającymi się potrzebami biznesowymi,
  • koordynacja testowania i walidacji zmian, aktualizacji i ulepszeń systemu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie we wspieraniu głównych aktualizacji i/lub wdrożeń ERP,
  • doświadczenie w opracowywaniu wymagań biznesowych, dokumentacji projektowej,
  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i zespołowej,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
  • znajomość relacyjnych baz danych (MS-SQL),
  • doświadczenie w pracy z systemem QAD będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inżynieria, biznes, technologie, etc.),
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz projektami,
  • język angielski na poziomie B2/C1.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, prywatna opieka medyczna,
  • praca w międzynarodowym środowisku z możliwością udziału w globalnych projektach.

  • Praca Zawiercie
  • Zawiercie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678