Key Account Manager z językiem niemieckim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
HR Hub
16. 9. 2024

Lokalizacja:

Wrocław - stacjonarnie

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów B2B
  • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi klientami B2B
  • Zarządzanie procesem sprzedaży i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Aktywne poszukiwanie i identyfikowanie nowych możliwości na rynku
  • Akwizycja nowych klientów
  • Dostosowywanie oferty handlowej do wymagań kluczowych klientów
  • Odpowiedzialność za osiąganie planów sprzedażowych
  • Stała współpraca z wewnętrznymi działami firmy

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (jesteśmy otwarci na osoby z doświadczeniem w różnych branżach- nie musi to być elektronika)
  • Znajomość języka niemieckiego oraz polskiego
  • Kreatywność i otwartość w podejściu do współpracy z klientami
  • Entuzjazm w działaniu, który będą odczuwać zarówno Klienci, jak i współpracownicy

Oferta:

  • Umowa o pracę - wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • Możliwość współtworzenia strategii sprzedażowej w branży elektroniki użytkowej
  • Pakiet benefitowy (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie i MultiSport)
  • Zniżki pracownicze na zakup produktów (akcesoria GSM)
  • Darmowy parking samochodowy i rowerowy

Proces rekrutacyjny:

  1. Pierwszy ruch należy do Ciebie: zacznij od wysłania CV.
  2. Rozmowa telefoniczna.
  3. Spotkanie w siedzibie firmy/ online.
  4. Decyzja

  • Praca Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045