Key Account Manager z językiem niemieckim
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
MK JOB SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Dołącz do dynamicznego środowiska MK Job jako Specjalista ds. kadr i płac i rozwijaj się w profesjonalnym zespole! Jeżeli tak jak My - jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, chcesz stale poszerzać wiedzę oraz dzielić się doświadczeniem zapraszamy Cie do naszego zespołu! Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie, pracę w międzynarodowej firmie pełnej ciekawych wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego.
Zadania: - pozyskiwanie nowych kontrahentów oraz budowanie sieci kontaktów na rynku niemieckim - negocjowanie warunków współpracy - przygotowywanie ofert handlowych oraz zakończenie procesu sprzedażowego - utrzymywanie i budowanie relacji z klientem - stała obsługa klienta - bieżąca analiza rynku oraz badanie konkurencji
Wymagania stanowiska
- znajomość języka niemieckiego min. B2 - warunek konieczny - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - znasz specyfikę rynku niemieckojęzycznego - łatwość w nawiązywaniu relacji
Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - atrakcyjne wynagrodzenie plus premię sprzedażową - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - pracę w międzynarodowym zespole - wsparcie bezpośredniego przełożonego w podejmowanych działań - pełne wprowadzenie w zakres obowiązków

  • Praca Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • Product manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567