Key Account Manager w kacelarii prawno - rachunkowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Alona
28. 9. 2024

Kancelaria prawno-rachunkowa z grupy Unity HUB od wielu lat zajmująca się m.in. doradztwem gospodarczym oraz prawno-rachunkową obsługą dla firm z sektora IT i High-Tech, Budownictwa i Przemysłu, poszukuje osoby na stanowisko Key Account Managera.
Zakres obowiązków:
Prowadzenie projektów na rynku globalnym,
Stałe podtrzymywanie relacji z bieżącymi klientami Kancelarii, monitorowanie realizacji usług przez wykonawców i przyjmowanie nowych zleceń
Działania mające na celu utrzymanie dobrej współpracy z klientami w zakresie bieżącej obsługi kontraktów, negocjowanie zmian warunków i przedłużania kontraktów,
Współpraca w zakresie organizacji serwisów związanych z prowadzonymi projektami i czynności niezbędne do uruchomienia nowych projektów,
Reprezentowanie Spółki w kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych,
Budowanie dobrych relacji z Klientami i przewagi konkurencyjnej firmy,
Działania pro-sprzedażowe w zakresie prowadzonych przez firmę projektów powierzonych do realizacji,
Działania pro-sprzedażowe w zakresie zawierania umów z nowymi klientami,
Współpraca z wykonawcami wewnętrznymi oraz partnerami,
Współudział przy planowaniu działań strategicznych,
Udział w eventach firmy i partnerskich oraz innych dostępnych na rynku globalnym.
Wymagania:
mile widziane doświadczenie i wiedzę w zakresie IT i High Tech
bardzo dobra organizacja czasu pracy
umiejętności handlowe
doświadczenie w pracy pod presją czasu i aktywne realizacje postawionych celów
prawo jazdy kat. B – czynne
język angielski lub rosyjski na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację
wykształcenie preferowane prawnicze, zarządzanie, rachunkowość i finanse
Oferujemy:
ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole
możliwość rozwoju zawodowego
formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość zdobycia dodatkowych umiejętności
możliwość odbycia wielu szkoleń zawodowych
benefity
niezbędne narzędzia pracy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na rzecz Fundacji Legal Collaboration HUB na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 1997 r.)

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Radca prawny Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392