Key Account Manager / Sales Manager
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Wamtechnik Sp. z o.o.
21. 2. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Stały kontakt z kluczowymi klientami i budowanie długotrwałych relacji,
  • Monitorowanie i analiza potrzeb klientów oraz identyfikacja możliwości wzrostu sprzedaży,
  • Realizowanie strategii sprzedaży na wyznaczonej grupie produktów i klientów,
  • Aktywna sprzedaż produktów firmy, pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych,
  • Przeprowadzanie akcji ofertowych do nowych i aktualnych klientów, negocjowanie warunków umów i cen z klientami,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i finalizowanie transakcji,
  • Doradztwo techniczne w sprawie doboru źródeł zasilania,
  • Przygotowywanie okresowych raportów dotyczących powierzonego obszaru,
  • Obserwacja trendów rynkowych,
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami firmy,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność zarządzania czasem i planowania działań,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Komunikatywny język niemiecki,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,

To oferujemy

  • możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy oraz współpracę z znanymi i cenionymi na rynku firmami,
  • pracę w zgranym zespole, bez wzajemnej rywalizacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania,
  • szkolenia językowe i atrakcyjny system świadczeń dodatkowych,
  • samochód służbowy,
  • realny wpływ na swoją pracę,
  • projekty rozwojowe i szkoleniowe.

  • Praca Piaseczno
  • Key Account Manager Piaseczno
  • Account manager Piaseczno
  • Manager Piaseczno
  • HR Manager Piaseczno
  • Content Manager Piaseczno
  • Project Manager Piaseczno
  • Product manager Piaseczno
  • Business Development Manager Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714