Key Account Manager (Przedstawiciel farmaceutyczny) - branża apteczna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Leasing Team Professional
14. 8. 2024

Aktualnie dla Skandynawskiego producenta suplementów diety oraz naturalnych produktów kosmetycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Manager (branża apteczna)

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z kluczowymi klientami firmy (sieci apteczne i drogeryjne, hurtownie farmaceutyczne, e-commerce)
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich oraz biznesowych relacji z klientami
  • Zdobywanie nowych klientów
  • Planowanie i prowadzenie akcji promocyjnych
  • Analiza i optymalizacja prowadzonych działań biznesowych, analiza rynku

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na rynku farmaceutycznym na stanowisku Key Account Manager/ Key Account Specialist
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego (min B2)
  • Umiejętność negocjacji
  • Znajomość pakietu office
  • Zaangażowanie, wewnętrzna motywacja i nastawienie na realizację postawionych celów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567