Key Account Manager (pompy ciepła)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
DTH Selection
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń HVAC.
Charakter pracy: zdalny
Region: wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie
Segment urządzeń: pompy ciepła, segment rezydencyjny Zakres obowiązków:
- Rozwój sprzedaży pomp ciepła poprzez kontakty z firmami instalacyjnymi, deweloperami, biurami projektowymi w obszarze województw: wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego.
- Doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej firmy z obszaru pomp ciepła.
- Realizacja założonych celów biznesowych, przygotowywanie planów sprzedaży.
- Raportowanie aktywności, w tym perspektyw oraz możliwości sprzedaży.
- Ścisła współpraca z Działem Technicznym oraz innymi strukturami w ramach organizacji.
- Uczestniczenie w targach oraz wydarzeniach branżowych.
Wymagania:
- Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży pomp ciepła do firm instalacyjnych.
- Bardzo dobra znajomość rynku branżowych instalatorów.
- Znajomość zagadnień technicznych związanych z pompami ciepła.
- Orientacja na cel.
- Gotowość do odbywania podróży służbowych w ramach wskazanego regionu.
- Prawo jazdy kat. B.
- Bardzo dobra organizacja pracy.
- Umiejętność negocjacji i prowadzenia prezentacji biznesowych.
- Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.
Klient oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie w formie umowy o pracę.
- Premię roczną.
- Benefity (opieka medyczna, karta sportowa).
- Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem z możliwością użytkowania prywatnego.
- Możliwość pracy zdalnej w trybie zadaniowym.
Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

  • Praca Poznań
  • Key Account Manager Poznań
  • Account manager Poznań
  • Manager Poznań
  • Project Manager Poznań
  • Product manager Poznań
  • HR Manager Poznań
  • Content Manager Poznań
  • Business Development Manager Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696