Key Account Manager Narzędzia Skrawające - rekrutacja online
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HRK S.A.
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasz klient to światowy lider w zakresie produkcji narzędzi skrawających, obecny w ponad 75 krajach na całym świecie. Stoi za nim doświadczenie i pasja ponad 5 tysięcy osób pracujących w 28 fabrykach oraz w 23 oddziałach. Kluczowe wartości firmy, jak dbanie o budowanie partnerskich relacji z klientami, wiedza, doświadczenie, nowoczesne i trwałe rozwiązania oraz profesjonalne wsparcie techniczne, są także podstawą stałego rozwoju oddziału w Polsce. Do zespołu klienta poszukujemy Key Account Managera.

Key Account Manager Narzędzia SkrawająceMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Podtrzymywanie i rozwój relacji z dotychczasowymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych kluczowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Negocjacje, sprzedaż
  • Wdrażanie narzędzi skrawających
  • Przeroeowadzanie testów

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • Doświadczenie w sprzedaży min. 3 lata
  • Doświadczenie i wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
  • Praca ze średnim lub dużym klientem
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Zaangażowanie w wykonywane działania
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • UOP lub B2B z motywacyjnym systemem wynagrodzeń: podstawa, prowizja, premia
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • Narzędzia pracy (samochód Skoda Octavia, laptop z internetem, telefon)
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym
  • Kartę FIT PROFIT po okresie próbnym
  • Przyjazną atmosferę i środowisko pracy
  • Szkolenia produktowe z Product Managerem
  • Paiet szkoleń online w ramach latformy SalesOn
  • Naukę języka angielskiego w ramach platformy Tutlo

  • Praca Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291