Key Account Manager (Modern Trade)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Kraft Heinz
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie kluczowym klientem firmy z obszaru Modern Trade: bieżąca współpraca, monitorowanie i rozwijanie sprzedaży, negocjowanie warunków
  • Budowanie długofalowej relacji z Klientem
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników sprzedaży oraz monitorowanie i analizowanie danych sprzedażowych pod kątem działań optymalizacyjnych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie: logistyki, category, demand, finansów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży w kanale nowoczesnym
  • Znajomość branży FMCG
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych oraz efektywnej współpracy z Klientem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Proaktywność, inicjatywa oraz dynamiczność działania
  • Zorientowanie na wynik
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację (B2)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • well-being platform

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567