Key Account Manager - Menadżer ds. Kluczowych Klientów – Bezpieczeństwo IT
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
WASKO S.A.
19. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie strategii sprzedaży usług bezpieczeństwa, zarządzanie planem własnej sprzedaży i raportowanie,
  • Pozyskiwanie klientów,
  • Wykorzystywanie potencjału usług, produktów i kompetencji zespołu bezpieczeństwa do realizowania potrzeb klientów,
  • Współpraca z zespołem bezpieczeństwa teleinformatycznego w zakresie przygotowania ofert,
  • Bieżąca i bezpośrednia obsługa klientów (poprzez kontakt mailowy, telefoniczny oraz spotkania),
  • Budowanie z klientami relacji opartych na zasadach partnerskiej współpracy,
  • Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży usług i rozwiązań IT, w szczególności w prowadzeniu procesów sprzedaży rozwiązań SOC, systemów klasy PAM, EDR i pokrewnych, (min. 2 lata), wartość sprzedaży minimum 1 mln rocznie,
  • Doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży z wykorzystaniem nowoczesnych mediów (media społecznościowe, platformy komunikacyjne, konferencje i wydarzenia),
  • Innowacyjność i otwartość na nowe wyzwania,
  • Znajomość potrzeb rynku na usługi cyberbezpieczeństwa,
  • Zaangażowanie i silna orientacja na sukces,
  • Optymistyczne podejście do świata i ludzi,
  • Chęć rozwoju i kreatywne myślenie,
  • Gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Sumienność w realizacji zadań,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość pracy nad nowoczesnymi i wymagającymi projektami wdrożeniowymi
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szansę na rozwój poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i zdobywanie certyfikatów branżowych
  • Pracę w zespole ekspertów z przyjazną atmosferą pracy
  • Realny wpływ na realizowane projekty
  • Atrakcyjne narzędzia pracy
  • Parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy (dot. Gliwic)
  • Możliwość udziału w wycieczkach zakładowych - zwiedzanie kraju i zagranicy

Firma WASKO, wiodący dostawca usług technologicznych, poszukuje kandydatów na stanowisko Key Account Manager - Menadżer ds. Kluczowych Klientów – Bezpieczeństwo IT.

  • Praca Gliwice
  • Key Account Manager Gliwice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Gliwice
  • Account manager Gliwice
  • Administrator IT Gliwice
  • Manager Gliwice
  • Content Manager Gliwice
  • Project Manager Gliwice
  • Product manager Gliwice
  • HR Manager Gliwice
  • Specjalista ds. finansów Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 040
    16 300