Key Account Manager (medycyna estetyczna/ginekologia/okulistyka/chirurgia plastyczna)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
NEWU SP. ZO.O.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie i prezentowanie produktów z zakresu (medycyna estetyczna/ginekologia/okulistyka/chirurgia plastyczna) wśród lekarzy specjalistów
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz lekarzami specjalizującymi się w (medycyna estetycznej/ginekologii/okulistyce/chirurgii plastycznej)
  • Dostarczanie informacji na temat nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań
  • Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji dotyczących używania produktów
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, marketingu i edukacji w celu zwiększania sprzedaży i osiągania celów sprzedażowych
  • Monitorowanie rynku i konkurencji z dziedzin: medycyna estetyczna/ginekologia/okulistyka/chirurgia plastyczna
  • Raportowanie działań i wyników sprzedażowych przełożonym lub kierownictwu firmy

Nasze wymagania

  • Oczekujemy, że kandydaci będą posiadali wykształcenie medyczne lub pokrewne;
  • Muszą być dobrze zorganizowani i umieć planować swoją pracę,
  • Ważne jest posiadanie doświadczenia w sprzedaży produktów medycyny estetycznej, dermokosmetycznej / Ginekologii / okulistyce/chirurgii plastycznej.
  • Kandydaci powinni być komunikatywni i potrafić budować trwałe relacje z klientami;
  • Oczekujemy, że będą elastyczni i gotowi do podróżowania w celu odwiedzania klientów na terenie przypisanego im regionu;
  • Ważne jest posiadanie umiejętności prezentacyjnych oraz zdolności przekonywania i negocjacji;
  • Oczekujemy, że kandydaci będą dobrze zorientowani w branży medycznej oraz będą śledzić najnowsze trendy medycyny estetycznej;
  • Kandydat musi być samodzielny, odpowiedzialny oraz zaangażowany w realizację celów sprzedażowych firmy; Musi być Managerem swojego terytorium.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia, powiązane z wynikami i jakością wykonywanej pracy
  • Niezbędne narzędzia (Samochód służbowy, telefon, laptop)
  • Dopłata do prywatnej opieki medycznej, karty sportowej

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851