Key Account Manager (IT)
  • Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
ProPersona. Doradztwo & Rozwój
12. 9. 2024

Jesteśmy dynamiczną i nowoczesną agencją rekrutacyjną. Swoje wieloletnie doświadczenie i kompetencje wykorzystujemy do optymalnej realizacji projektów doradczych dla naszych Klientów (www.propersona.pl). Można nas znaleźć w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem 17284.

Naszym Partnerem jest firma z 25 letnim doświadczeniem na rynku IT, która świadczy usługę udostępnienia mocy obliczeniowej w tzw. chmurze obliczeniowej. Firma posiada własną infrastrukturę w postaci dwóch ośrodków przetwarzania danych Data Center połączonych własną siecią światłowodową oraz zespół 200 specjalistów.

W imieniu naszego Partnera, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy w stabilnym środowisku, w spółce świadczącej usługi cloud computing, które stanowią najsilniej rozwijający się obszar IT.

Jeśli posiadasz wystarczającą determinację do nauki oraz chęć ciągłego doskonalenia się, a w pracy w branży IT upatrujesz szasnę na własny rozwój osobisty jak również finansowy nie pozostaje nam nic innego, jak tylko porozmawiać o ofercie:

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż usługi data center poprzez poszukiwanie potencjalnych klientów, nawiązywanie kontaktów handlowych, przygotowywanie ofert, prezentację oferowanych rozwiązań oraz negocjowanie warunków kontraktu.
  • Realizacja planów i celów krótko-, długoterminowych dotyczących przyjętych założeń strategicznych w zakresie działań handlowych.
  • Inicjowanie i nawiązywanie kontaktów biznesowych. Aktywne prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie i zawieranie umów z klientami.
  • Rozwijanie relacji biznesowych z klientami poprzez dobrą znajomość oferty, regularny kontakt telefoniczny, bezpośredni oraz online, a także poprzez wiarygodność i profesjonalizm w działaniu.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz kontakcie z klientem B2B w innej branży - warunek konieczny.
  • Wysokie kompetencje sprzedażowe potwierdzone sukcesami oraz doświadczenie w rozwoju obsługiwanego rynku.
  • Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie ofertowania, negocjacji i sprzedaży oraz umiejętność w ocenie ewentualnego ryzyka.
  • Inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na cel - kreatywność w tworzeniu strategii poszukiwania klientów, ukierunkowanie na odnoszenie sukcesów, na osiąganie coraz lepszych wyników.
  • Umiejętność poszukiwania informacji i dociekliwość.
  • Wykształcenie wyższe oraz zainteresowanie tematyką informatyczną, nowościami, nowinkami technologicznymi oraz chęć ciągłego uczenia się, doskonalenia i poszerzania wiedzy branżowej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 umożliwiającą swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnione w spółce świadczącej usługi cloud computing, które stanowią najsilniej rosnący obszar IT.
  • Pełne wdrożenie oraz przygotowanie do pracy - cykl szkoleniowy z działem technicznym w centrali firmy, materiały dydaktyczne oraz wsparcie przełożonego.
  • Dostęp do ciekawych i zaawansowanych technicznie projektów zarówno w Polsce jak i w Europie, które niejednokrotnie będą dużym wyzwaniem zawodowym.
  • Przyjazne środowisko pracy, nastawione na otwartą komunikację i efektywną pracę bez zbędnych korporacyjnych raportów, procedur i formalności.
  • Samodzielne stanowisko z wysokim poziomem decyzyjności i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia handlowa.
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy oraz dobrze skalkulowany system premiowy.
  • Pakiet opieki medycznej w grupie LuxMed.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Skawina
  • Manager Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584