Key Account Manager (HoReCa)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Zespół Dijo tworzą świetnie wykwalifikowani fachowcy, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość naszych produktów na każdym etapie ich przygotowania. Jesteśmy zakładem produkującym tortille, słone i słodkie przekąski, które z sukcesem eksportujemy do ponad kilkunastu krajów. W związku z rozbudową kolejnych, nowoczesnych linii produkcyjnych poszukujemy do naszego zespołu wykwalifikowanych pracowników.

Twój zakres obowiązków:

  • współpraca z dystrybutorami w kanale HoReCa na podległym terenie obejmującym 1/3 Polski,
  • budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z dystrybutorami i klientami ostatecznymi,
  • realizacja założonego planu sprzedażowego,
  • prowadzenie bieżącej analizy rynku w zakresie działań konkurencji,
  • przedstawianie ofert oraz prezentacji dla klientów w kanale HoReCa,
  • negocjowanie warunków kontraktów z klientami,
  • pozyskiwanie do współpracy nowych klientów prowadzące do zwiększania udziału w sprzedaży produktów firmy na rynku,
  • współpraca i prowadzenie szkoleń dla przedstawicieli handlowych dystrybutora,
  • podejmowanie działań ukierunkowanych na wzrost rentownej sprzedaży produktów na podległym rynku,
  • raportowanie na potrzeby firmy.

Nasze wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w kanale HoReCa,
  • dużym atutem będzie dla nas doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej,
  • wysoka kultura osobista, skuteczność w działaniu, elastyczność, nastawienie na potrzeby klientów i realizację celów,
  • łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,
  • łatwa adaptacja do dynamicznego środowiska pracy,
  • rozwinięte umiejętności negocjacyjne i analityczne,
  • praktyczna wiedza z zakresu MS Office (w szczególności Excel, PP),
  • czynne prawo jazdy kat. B, (częste podróże służbowe).

To oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • stałe wynagrodzenie poszerzane o atrakcyjne premie miesięczne, kwartalne i roczne uzależnione od osiąganych wyników,
  • prywatną opiekę medyczną w LuxMed,
  • dofinansowanie do karty MultiSport,
  • ubezpieczenie grupowe Open Life,
  • dodatkowe premie za polecenie pracowników,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe).

  • Praca Łódź
  • Key Account Manager Łódź
  • Account manager Łódź
  • Manager Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Product manager Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713