Key Account Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Reig Jofre Sp. z o.o.
26. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

Obsługa hurtowni farmaceutycznych oraz sieci aptecznych. Praca z ofertą i budowanie dystrybucji produktów.

Nasze wymagania

KOGO SZUKAMY ?

Osób z pasją, zaangażowanych, wytrwale dążących do celu

Osób pozytywnie nastawionych i z radością podejmujących nowe wyzwania

Warunek konieczny to doświadczenie we współpracy z sieciami aptek oraz hurtowniami farmaceutycznymi

Mile widziane jest posiadanie doświadczenia jako KAM w pracy z suplementami diety oraz lekami Rx

Osób z wykształceniem wyższym

Niezbędne w pracy będzie prawo jazdy kat B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowej organizacji na rynku polskim
  • Ciekawą pracę z wartościowymi produktami i dopracowanym, merytorycznym przekazem
  • Pracę w dobrej atmosferze, z zaangażowanym i pełnym pozytywnej energii zespołem
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie stałe i motywujący system premiowy
  • Niezbędne do pracy narzędzia
  • Umowę o pracę

Poszukujemy osób, które będą pracować na terenie województw:

•pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko mazurskie, łódzkie

•mazowieckie, podlaskie, lubelskie, łódzkie

  • Praca Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941