Key Account Manager
  • Andrzejów Duranowski, k. Sochaczewa
mazowieckie, Andrzejów Duranowski, k. Sochaczewa, mazowieckie, Polska
Verona Products Professional Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Verona Products Professional sp. z o.o.

poszukuje pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie strategii rozwoju biznesu i współpracy dla przydzielonych klientów oraz jej realizacji,
  • pozyskiwanie nowych klientów w Kanale Nowoczesnym,
  • współpraca z kluczowymi klientami firmy,
  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami,
  • negocjowanie umów rocznych, oraz ich egzekucja,
  • realizacja ustalonego planu sprzedaży,
  • monitorowanie konkurencji, analiza trendów rozwoju w obszarze sprzedaży,
  • aktywna sprzedaż produktów firmy,
  • dbanie o realizację dystrybucji numerycznej,
  • odpowiedzialność za profitowość w ramach prowadzonych działań z klientami firmy.

Nasze wymagania:

  • doskonałej znajomości specyfiki branży FMCG – branża kosmetyczna,
  • minimum 3-letniego , popartymi sukcesami doświadczenia na zbieżnym stanowisku w sprzedaży produktów na Rynku Nowoczesnym,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • orientacji na wynik i osiąganie wyznaczonych celów,
  • doskonałych zdolności negocjacyjnych i komunikacyjnych,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kategorii B,

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon).

  • Praca mazowieckie
  • Manager Wysokie Mazowieckie
  • Manager mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392